ZNALEZIONE OFERTY

Socorro- safari nurkowe

Ameryka Środkowa

Socorro, to obok Galapagos i Cocos, bez wątpienia jedno z najbardziej spektakularnych miejsc nurkowych świata.Występuje tu niezwykłe nagromadzenie różnych gatunków wielkich ryb i ssaków pelagicznych.

WIĘCEJ

Brothers Islands

Nurkowanie

Każdy zaawansowany nurek zna BROTHER ISLANDS-jedne z piękniejszych miejsc nurkowych na świecie. Są szczyty dwóch podwodnych gór wyrastających z głębin Morza Czerwonego, oddalonych o około 60 mil od brzegu Egiptu.

WIĘCEJ

Sylwester na gorącej Kubie

Ameryka Środkowa

Kuba największa karaibska wyspa to przede wszystkim białe, dzikie plaże,zatrzymane w czasie miasteczka,najtańszy i najlepszy na świecie rum,przepiękna stara Havana oraz niezwykle życzliwi,temperamentni i roztańczeni ludzie.Zapraszamy do spędzenia w śród nich niezapomnianego Sylwestra.

szczegóły oferty

Bali | Cały rok

Azja

Sport

Bali jest miejscem uważanym przez wielu turystów za najlepsze wakacje na świecie… Sympatyczni mieszkańcy, sielanka, niesamowite krajobrazy, przyjazny i cieplutki klimat...

CAŁY ROK

Kas | 2017

Europa

Relax

Dla większości z nas turecka riviera to główne dwa ośrodki Alania i Antalia. Obecnie coraz bardziej popularny jest jednak obszar zachodniego wybrzeża kraju.

UDANE WAKACJE

Japonia | Wrzesień 2017

Azja

Cultural

Kraj Kwitnącej Wiśni, perła Azji… Japonia to kraj, który fascynuje. Niepowtarzalna kultura, tak inna od kultury Zachodu, zapierające dech w piersiach krajobrazy, fenomenalne jedzenie i moc zabytków sprzed wieków.

MORE INFO

BIURO PODRÓŻY AQUATRAVEL.EU

  •   Olsztyn, Żeglarska 6

  •    515 251 737, 603 173 049

  •    malgorzata@aquatravel.eu

  •    milosz@aquadiver.pl

    

MASZ PYTANIA? POMOŻEMY

DANE FIRMOWE

PHU Aquamania
ul. Iwaszkiewicza 42/1, 10-089 Olsztyn
NIP 739-283-96-16
ING BANK ŚLĄSKI O/Olsztyn 29 1050 1807 1000 0023 0146 2129

© 2016 AQUATRAVEL.EU - Podróżować znaczy żyć.
Serwis używa plików cookies.