ZNALEZIONE OFERTY

10 - OFERT W BAZIE

SORTUJ
|
SPOSÓB
WYŚWIETLAJ

Indonezja Bali | Cały rok 2018

Azja

Sport

Bali jest miejscem uważanym przez wielu turystów za najlepsze wakacje na świecie… Sympatyczni mieszkańcy, sielanka, niesamowite krajobrazy, przyjazny i cieplutki klimat...

CAŁY ROK

Banda Archipelag | Marzec 2018

Azja

Zapraszamy na niecodzienną wyprawę w naprawdę trudno dostępne miejsce. Każdy znajdzie tutaj pełnię egzotyki , niezapomniane krajobrazy, spektakularne nurkowania z dala od tłumów turystów.

WIĘCEJ

Kuba | Styczeń 2018

Ameryka Środkowa

Sport

Kuba największa karaibska wyspa to przede wszystkim białe, dzikie plaże oraz przepiękne, koralowe wysepki rozrzucone pośród szmaragdowego morza.Roztańczeni mieszkańcy oraz najlepszy na świecie rum.

WIĘCEJ

La Maddalena | Maj 2018

Europa

Zapraszamy was na jedyny w swoim rodzaju rejs luksusowym katamaranem po wodach wokół północnej Sardynii i Południowej Korsyki. W miejscu tym znajduje się słynny Park Narodowy La Maddalena.

WIĘCEJ

Madera | Ferie zimowe 2018

Europa

Spokojna lokalizacja, z dala od miejskiego zgiełku, zachwycające okolice zapewniają pełen wakacyjny relaks. Ładne i zadbane wnętrza, połączenie naturalnego stylu pełnego światła i ekskluzywnych marmurów tworzy harmonijną całość z dużą klasą.

WIĘCEJ

Nowa Zelandia | Styczeń-Marzec 2018

Australia i Oceania

Sport

Nowa Zelandia pociąga podróżników pięknem dzikiej, miejscami nietkniętej natury, niespotykanej nigdzie indziej na Ziemi, kulturą dumnego ludu Maorysów i tym,

WIĘCEJ

Palau i Seul | Kwiecień 2018

Azja

Palau to wyspiarskie państwo leżące ok 800 km na wschód od Filipin. Obejmuje ponad 250 wysp, otoczonych szeroką rafą. Cieszy przyjemnym ciepłym klimatem cały rok.

WIĘCEJ

Safaga | Sylwester 2017

Afryka

Sport

Safaga to niewielka, malownicza miejscowość oddalona o 53 km od Hurghady. Bezchmurne niebo, słoneczna pogoda, spokój oraz przepiękne rafy czynią to miejsce wyjątkowym nie tylko dla amatorów nurkowania.

WIĘCEJ

Socorro | Luty 2018

Ameryka Środkowa

Socorro, to obok Galapagos i Cocos, bez wątpienia jedno z najbardziej spektakularnych miejsc nurkowych świata.Występuje tu niezwykłe nagromadzenie różnych gatunków wielkich ryb i ssaków pelagicznych.

WIĘCEJ
1
2

BIURO PODRÓŻY AQUATRAVEL.EU

    

MASZ PYTANIA? POMOŻEMY

DANE FIRMOWE

PHU Aquamania
ul. Iwaszkiewicza 42/1, 10-089 Olsztyn
NIP 739-283-96-16
ING BANK ŚLĄSKI O/Olsztyn 29 1050 1807 1000 0023 0146 2129

© 2016 AQUATRAVEL.EU - Podróżować znaczy żyć.
Serwis używa plików cookies.