Sylwester na Kubie

Prawdziwa Kuba oraz niezapomniany sylwester w stylu latino

Doświadczenie

Kierunek sprawdzony, to kolejna wyprawa na tym kierunku.

Grudzień 2017

27.12.2017-06.01.2018

Ameryka Środkowa

Największa z Wysp Karaibskich,położona w archipelagu Wielkich Antyli

Osoba nurkująca/1299 $
Osoba nie nurkująca/1099 $
+ przelot ok.4500 zł

Byłem tam w zeszłym roku i na pewno pojadę jeszcze raz. Dzięki Miłosz!

Agnieszka Jaworowska

Niesamowite miejsce,fantastyczna zabawa i rum najtańszy na świacie. Uwielbiam wyjazdy z AQUATRAVEL

Kuba największa karaibska wyspa to przede wszystkim białe, dzikie plaże oraz przepiękne, koralowe wysepki rozrzucone pośród szmaragdowego morza. To także jedyna w swoim rodzaju, posiadająca niepowtarzalna atmosferę Havana oraz inne klimatyczne miasteczka i zabytki wpisane na listę światowego dziedzictwa Unesco. Kuba to także przepiękne krajobrazy; wielkie doliny, urocze góry ,ciągnące się po horyzont plantacje tytoniu, kawy i trzciny cukrowej (w większości uprawiane i przetwarzane ręcznymi metodami).

Kraj ten zamieszkują niezwykle uśmiechnięci, roztańczeni ludzie słynący z wielkiej gościnności. To także kolebka najlepszych na świecie cygar i najsmaczniejszego rumu.
Program naszego wyjazdu został skonstruowany w taki sposób abyśmy mogli poznać wszystkie powyższe aspekty, zasmakować autentycznej Kuby. Będziemy więc mieszkać z Kubańczykami, jeść z nimi ,bawić się i tańczyć.
Nurkować będziemy w cieplutkim morzu karaibskim oraz słynnych na cały świat cenotach znajdujących się w Zatoce Świń.

Odwiedzimy tętniące życiem, kolorowe miasta oraz daleką, spokojną i „zatrzymaną w czasie” prowincję. Podziwiać będziemy piękno dzikiej przyrody oraz starych, amerykańskich krążowników.
Po długich latach izolacji Kuba w końcu „otwiera się na świat”. Wobec tego jest to już praktycznie ostatni okres w którym możemy oglądać ją w niezmienionej, tak bardzo charakterystycznej formie.

ZOBACZ FOTKI

CENA ZAWIERA

• noclegi w specjalnie dla nas wyselekcjonowanych cas palticular
• wszystkie transfery na terenie Kuby
• pakiet 8 nurkowań oraz opiekę polskiego instruktora nurkowania
• pełne wyżywienie
• bilety wstępu do Parku Narodowego
• bilet wstępy na zabawę sylwestrowa w dyskotece „La Cueva”
• opiekę polskiego przewodnika i tłumacza
• ubezpieczenie turystyczne
• opłatę na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (13 zł)

CENA NIE ZAWIERA

• wizy/karty turysty 140 zł
• biletów lotniczych ok.4500 zł

PROGRAM

DZIEŃ 1

Przylot do Hawany w godzinach popołudniowych, transport do casas particular w centrum miasta, kolacja i jeśli sił starczy wieczorem wyjście do jednego z licznych muzycznych klubów nocnych.

DZIEŃ 2

Zwiedzanie Hawany z polskojęzycznym przewodnikiem, spacer promenadą Malecon do Starego Miasta, 4 słynne place: Plaza Vieja, de Armas, Catedral i San Fransisco, bary Hemingwaya,  Parque Central, lekki lunch, przejazd amerykańskimi kabrioletami aleją Allende, Plac Rewolucji, Bosque de la Hawana, dzielnica Miramar i Vedado, cmentarz Colon, zakończenie trasy przy hotelu Nacional. Spacer do cas. Opcjonalne wyjście do jednego z licznych klubów nocnych.

DZIEŃ 3

Czas wolny w Hawanie, w planie dalsze zwiedzanie miast lub wyjazd na piękną, karaibską plażę pod miastem, wspólna obiadokolacja.

DZIEŃ 4

Przejazd w stronę Trinidadu, zakwaterowanie w casas particular w centrum, obiadokolacja w restauracji, wieczorem „przygotowania do Sylwestra” w jednym z licznych klubów muzycznych.

DZIEŃ 5

Wycieczka do Parku Narodowym El Cubano, kąpiel w lagunie pod wodospadem, po południu czas wolny, wieczorem uroczysta kolacja, po kolacji spacerem przez kluby do dyskoteki w jaskinii „La Cueva”, przywitanie Nowego Roku.

DZIEŃ 6

Około południa wyjazd przez Cienfuegos do Playa Larga. W Cienfuegos postój, zwiedzanie miasta i rezydencjalnej dzielnicy Punta Gorda. W Playa Larga zakwaterowanie w casach particular przy plaży.

DZIEŃ 7

3 nurkowania, w tym jedno nocne i jedno w jaskini „Cueva de los Peces”. Osoby nienurkujące jak dnia poprzedniego lub opcjonalnie: wizyta na farmie krokodyli i przejażdżka łodzią przez lagunę na wyspę Guama gdzie znajduje się rekonstrukcja wioski indiańskiej – koszt dodatkowej atrakcji  30 usd na osobę lub rowerowa wycieczka po okolicznym buszui lagunach-koszt 10 usd. Obiad i kolacja.

DZIEŃ 8

 3 nurkowania, w tym jedno nocne i jedno w jaskini „Cueva de los Peces”. Osoby nienurkujące jak dnia poprzedniego lub opcjonalnie: wizyta na farmie krokodyli i przejażdżka łodzią przez lagunę na wyspę Guama gdzie znajduje się rekonstrukcja wioski indiańskiej – koszt dodatkowej atrakcji 30 usd na osobę lub rowerowa wycieczka po okolicznym buszui lagunach-koszt 10 usd. Obiad i kolacja.

DZIEŃ 9

Ostatnie 3 nurkowania –  w jaskini El Brinco ,Los Tunelos i 35 Aniversario. Osoby które nie nurkują- odpoczynek na plaży.

DZIEŃ 10

Transfer na lotnisko w Hawanie, w drodze obiad.Wylot do Polski

MOŻE INNA OFERTA CIĘ ZAINTERESUJE?

Kuba | Październik 2018

Nowa Zelandia | Styczeń-Marzec 2018

Madagaskar | Listopad 2017

Filipiny | Listopad 2017

BIURO PODRÓŻY AQUATRAVEL.EU

  •   Olsztyn, Żeglarska 6

  •    515 251 737, 603 173 049

  •    malgorzata@aquatravel.eu

  •    milosz@aquadiver.pl

    

MASZ PYTANIA? POMOŻEMY

DANE FIRMOWE

PHU Aquamania
ul. Iwaszkiewicza 42/1, 10-089 Olsztyn
NIP 739-283-96-16
ING BANK ŚLĄSKI O/Olsztyn 29 1050 1807 1000 0023 0146 2129

© 2016 AQUATRAVEL.EU - Podróżować znaczy żyć.
Serwis używa plików cookies.